Nájdi svoj SMER v našej 🧭 MAPE VÔNÍ 🧭
Blog navigation
Posted in: Parfumy - vône

TOP 5 najpredávanejších pánskych parfémov roku 2023

1486 Views
 

Predstavujeme Ti TOP 5 pánskych parfémov, ktoré si získali v roku 2023 priazeň mnohých mužov a žien, a tak sa stali najpredávanejšími pánskymi vôňami.

issoria amary

Na piatom mieste sa umiestnila nadčasová vôňa ISSORIA AMARY. Jej svieža a intenzívna kompozícia si získala srdcia mnohých mužov a najmä žien, ktoré túto vôňu na mužoch jednoducho milujú. Svieže a chrumkavé jablko v kombinácií s bergamotom,  zmyselná vanilka a výrazné drevité tóny dodávajú parfému klasický štýl, zatiaľ čo zemitý dubový mach a vetiver do vôni vnášajú arómu prírody. ISSORIA AMARY oplýva moderným duchom s klasickými prvkami. Je preto vhodný pre všetky vekové kategórie.

issoria flonir

Intenzívny parfém, vďaka ktorému si vybuduješ zdravé sebavedomie ISSORIA FLONIR, obsadil štvrté miesto v našom rebríčku. Dymové tóny kože v úvode vône zjemňuje svieža vôňa lístkov fialky a tiež šťavnaté citrusy, ktoré do vôni prinášajú horko-kyslý akcent. Kvetinové srdce, ktoré vôbec neuberá na maskulínnom charaktere tohto parfému, dopĺňa aromatický muškátový oriešok, zemité pačuli a intenzívny vetiver. ISSORIA FLONIR sa pýši veľmi sofistikovanou a elegantnou kompozíciou, ktorá odráža silu, sebavedomie a pevný charakter jej nositeľa. 

issoria reuben

Milovníci sviežich vôní si obľúbili parfém ISSORIA REUBEN, ktorému patrí tretia priečka v našej „hitparáde vôní.“  Kompozícia vône je aromatická, energická a svieža. Sviežosť spočíva vo výrazných citrusových tónoch. Aromatickú časť tvorí najmä rozmarín, ktorý v spojení s pikantným koriandrom a muškátovým orieškom dominuje v samotnom srdci vône. Mužnou energiou a intenzitou nabitý céder a dubový mach sa objavujú po úplnom rozvinutí vône. ISSORIA REUBEN je tým správnym života budičom, ktorý Ťa nakopne do nového dňa lepšie ako šálka silnej kávy.

issoria joneas

Druhým najpredávanejším pánskym parfémom je ISSORIA JONEAS, tak príťažlivý a pre dámy skutočne neodolateľný. Vábivá škorica s horkastým grapefruitom a mandarínkou tvoria oslnivý úvod, ktorý je predzvesťou prívetivého tepla príznačného pre túto vôňu. Ostrosť a intenzitu korenistých akordov v samotnom srdci vône zľahčuje ruža, ktorá vôni dodáva veľmi zmyselný charakter. Náznak tajuplného orientu do vôni prináša koža, korenie, ambra a pačuli, vďaka ktorým má parfém ISSORIA JONEAS nie len ohromnú intenzitu, ale aj výdrž.

issoria issar

Zlatú medailu a titul najpredávanejšieho pánskeho parfému získal parfém pre skutočných rebelov, ISSORIA ISSAR. Dokonale dopĺňa charakter silnej osobnosti, ktorá sa vyznačuje neodolateľnou charizmou. Kombinácia intenzívneho citrusového akordu bergamotu s čiernym a sečuánskym korením je priam výbušná. Svoju silu parfém ukazuje hneď v úvode a každým ďalším privoňaním naberá na intenzite. Aromatická levanduľa, drevito-pikantné pačuli a výrazný vetiver dokazujú neskrotnosť divokej prírody, ktorá bola inšpiráciou pri tvorbe tohto parfému. ISSORIA ISSAR skrátka vyčnieva z davu v tom najlepšom slova zmysle.