Kozmetika

39 produktov

Kvalitné kozmetické prípravky pre Starostlivosť o pleť a telo, s ktorými sa môžeš rozmaznávať.

... čítať viac
  • Kto by nechcel vyzerať krásne a sviežo po celý deň? Pre príťažlivý vzhľad je okrem dostatku spánku a zdravého stravovania dôležitá správna starostlivosť o pleť. Správna starostlivosť o pleť vyžaduje používanie kvalitných kozmetických prípravkov na čistenie, výživu aj líčenie Tvojej pleti. Používaj kvalitnú pleťovú kozmetiku.

  • Dopraj svojmu telu starostlivosť, ktorú si zaslúži. Odmenou ti bude čistá, hladká, hebká a hydratovaná pokožka.

Aktívne filtre

Za kozmetiku označujeme zdravotnícke a kozmetické výrobky, ktoré nám pomáhajú starať sa o tvár a telo, prípadne sa používajú na zvýraznenie alebo zmenu vzhľadu človeka. Niekedy pod kozmetikou chápeme hlavne make-up, ale okrem toho do kategórie kozmetiky patrí aj množstvo výrobkov, ktoré sa používajú na starostlivosť o pokožku a telo alebo dodávajú nášmu telu vôňu.

Počiatky kozmetiky siahajú až do praveku. Už vtedy sa ľudia mazali rôznymi šťavami, rastlinnými výťažkami či tukom, aby sa chránili pred hmyzom alebo chladom. V tejto dobe vznikalo aj prvé maľovanie na telo rôznymi farebnými linkami.

Dnes sa kozmetika skladá zo zmesi chemických zlúčenín získaných buď z prírodných zdrojov, alebo zo synteticky vytvorených látok.

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

 

Kozmetika určená na starostlivosť o pleť sa používa na čistenie pleti alebo jej ochranu, či na dopĺňanie rôznych vitamínov či hydratáciu. Dostatočnú výživu Ti zabezpečí iba kvalitná kozmetika. Prírodné vody z našej rady pomáhajú pokožku očistiť a tiež jej zabezpečujú dostatočnú výživu. Sú rovnako šetrné a nezávadné ako detská kozmetika. Okrem toho pomáhajú pri riešení kožných problémov a vďaka aromatickým účinkom aj pri nadmernom psychickom vypätí.

Na dokonalé prekrytie nedostatkov pokožky je vhodné používať minerál s názvom egyptská hlinka, ktorý okrem svojej univerzálnosti púdru pre každú pleť pôsobí tiež blahodarne pri liečbe akné a atopického ekzému či psoriázy.

STAROSTLIVOSŤ O TELO

 

Na čistenie tela sa najčastejšie používajú rôzne sprchové gély. Naše gély ISSORIA ju okrem očistenia aj krásne prevoňajú. Zvoľ si sprchový gél s vôňou Tvojho obľúbeného parfumu a Tvoje telo bude voňať od hlavy až po päty. Pridaj k tomu telové mlieko rovnakej vône a máš hotovú sadu s Tvojou najobľúbenejšou vôňou.