Vyskúšaj naše Vzorky parfémov len za 1,50€ | ISSORIA.sk

Vzorky parfémov

144 produktov

Chceš objavovať nové vône, ale máš obavy z toho, či sa Ti parfém bude páčiť? Vzorky parfémov predstavujú ideálne riešenie ako objaviť novú vôňu. Vyber si z našich zvýhodnených sád vzoriek. Ak túžiš objaviť konkrétny parfém, vyber si vzorky parfémov podľa seba.

... čítať viac
  • Vzorky parfémov v objeme 2 ml predstavujú ideálne riešenie ako objaviť novú vôňu.

  • Vyber si naše sady vzoriek parfumov a objavuj nové vône. Sady obsahujú 5 ks vzoriek v objeme 2 ml s rozprašovačom.

Aktívne filtre

OBJAV SVOJ PARFÉM

Vzorky parfémov Ti pomôžu vybrať si svoj parfém ešte pred tým, ako investuješ do veľkého balenia. Za cenu, ktorá vôbec nezaťaží Tvoju peňaženku, tak získaš možnosť vyskúšať, ktorá vôňa sa Ti bude najviac páčiť. A to všetko v pohodlí domova s dostatkom času na premýšľanie, privoniavanie a porovnávanie. Každý parfum môžeš vďaka objemu až 2 ml vyskúšať hneď viackrát. Túto ponuku preto iste nevyužijú len nerozhodné povahy. 

Vzorky parfémov na predaj sú najlepším spôsobom, ako zistiť, aká vôňa Ťa osloví. Na rozdiel od skúšania v obchode, kde by si porovnávala viacero parfumov naraz, Ti umožnia otestovať každý samostatne. Jednotlivé vône sa Ti tak nebudú s ničím miešať a môžeš si ich naplno vychutnať. Vzorka parfému, ktorú si kúpiš, okrem toho nebola pred Tebou už mnohokrát otváraná, či dokonca odložená bez riadneho uzatvorenia. Získaš preto vôňu, ktorá 100 % zodpovedá konkrétnemu produktu. Pri výbere Ťa navyše nebudú rozptyľovať žiadne rušivé vplyvy okolia.

Vybrať si ten najlepší parfum bude pre Teba odteraz celkom jednoduché. Nanes si parfum na pokožku a sleduj, ako sa počas dňa rozvinie jeho vôňa a ako dlho vydrží. Vzorky parfémov ponúkame v praktickej fľaštičke s rozprašovačom, ktorú pohodlne vložíš do kabelky alebo kozmetickej taštičky. Ušetria Ti tiež miesto v cestovnej batožine, takže si ich budeš môcť so sebou zobrať na pracovnú cestu aj dovolenku.

 

AKO VYBERAŤ VZORKY PARFÉMOV

Vyberať môžeš pre mužov, ženy aj unisex parfémy. Stačí sa len rozhodnúť a môžeš začať testovať. Tak čo, vyskúšaš top dámske a pánske parfémy, orientálne alebo kvetinové vône, či niečo svieže na leto? Nevieš sa rozhodnúť? Vzorky parfémov majú vždy nižšiu cenu ako bežné balenie. Vďaka nej si ich môžeš objednať hneď viac.