---- 🚗 AKCIA 🚗----- DOPRAVA len za 1€

view_list Wishlist products


Náplne parfumov | 100 ml výhodné balenie | ISSORIA

Náplne 100ml

135 produktov

Balenie parfumu v 100 ml plastovej nádobke je veľmi ekonomické, ako aj praktické.

Parfum si preleješ do Tebou vybraného flakónu pomocou lievika.

... čítať viac

Aktívne filtre

Hľadáš lacné parfémy, no nechceš zľaviť zo svojich nárokov na kvalitu? V našej ponuke si môžeš vybrať 100 ml náplne, ktoré splnia obe požiadavky.DÁMSKE PARFÉMY S JEDINEČNOU VÔŇOU


Stalo sa Ti už, že si zacítila sviežu vôňu citrusov a kvetov a spomenula si si na leto? Alebo Ti príjemná aróma škorice pripomenula romantické posedenie pri krbe? Každý parfum v sebe ukrýva tajomstvo a prinesie jedinečnú kompozíciu vonných zložiek.


V našej ponuke nájdeš dámske parfémy, ktoré rozvoňajú celý Tvoj deň. V širokom výbere si každá žena nájde ten najlepší parfum pre seba. Patríš medzi ženy, ktoré vždy oplývajú množstvom energie? K aktívnemu životnému štýlu sa najlepšie hodia citrusové parfumy a sviežejšie ovocné vône. O tom, že Ti nechýba sebavedomie, dajú vedieť Tvojmu okoliu korenisté a drevité tóny parfumov. Parfémy s pižmom, santalovým drevom a pačuli očaria Tvojho partnera nielen na rande, ale i vo všedný deň. Chcela by si zvýrazniť svoju ženskosť? Potom budú najlepšou voľbou sladké čokoládové, ovocné a kvetinové parfémy.


PÁNSKE PARFÉMY 


Ako náplň si môžeš vybrať tiež pánske parfémy. Vedel si, že vôňa dokáže komunikovať aj bez slov? Vhodne zvolený parfum upúta okolie a podčiarkne tvoju osobnosť. Postačí, ak prejdeš okolo prítomných v miestnosti. Chystáš sa na rande? Vyskúšaj príťažlivosť vôní s pižmom a ambry. Pre cieľavedomého muža sú najvhodnejšie drevité a korenisté vône s orientálnymi zložkami. Každý, kto sa s Tebou stretne, bude vedieť, že urobíš všetko preto, aby si dosiahol úspech.

Ak rád športuješ, oceníš výber ľahkých sviežich parfumov s pomarančom, limetkou a bergamotom. Divokú jazdu na motorke aj večernú zábavu Ti spríjemní typicky mužná vôňa tabaku. Máš radšej korenisté vône koriandra, škorice a zázvoru? Tieto pánske parfémy najkrajšie vyniknú v chladnom zimnom počasí. Pánsky parfém na zápästí, za uchom a v lakťovej jamke sa bude počas celého dňa postupne uvoľňovať. Kvalita každej vône zabezpečí, že Ťa bude sprevádzať až do večera.


TOP PARFÉMY AKO NÁPLŇ


Pre každého, kto myslí ekonomicky, sú výborným riešením náplne parfumov. V praktickej nádobke s objemom 100 ml si môžeš kúpiť všetky top parfemy z našej ponuky. Parfum po rozbalení jednoducho preleješ do prázdneho flakónu s rozprašovačom a môžeš ho začať používať.