Kvetinové sladké vône

Kvetinové sladké

7 produktov

Kvetinové sladké vône sa stanú akousi pripomienkou toho, že Tvoje srdce vie viac, než je Tvoja myseľ schopná vysvetliť. Kvetinové sladké vône sú priamou cestou k Tvojmu srdcu. Ukážu ti a presvedčia Ťa o tom, že pokiaľ budeš svet vnímať svojim srdcom, rozhodovať sa tak ako ti našepkáva, Tvoj život naberie ten správny smer.  Naplnenie života nájdeš v láske a láska sa ukrýva v Tvojom srdci. Pokiaľ budeš počúvať hlas svojho srdca a pozerať sa očami lásky zrazu všetko bude dávať zmysel, ťažké sa stane jednoduchým, smútok sa zmení na šťastie, chaos na harmóniu a nepochopenie na porozumenie.

... čítať viac

Aktívne filtre

Západ | Kvetinové vône

ISSORIA JOLANE 50ml

10,90 € 14,50 € -3,60 €
Na sklade
favorite favorite
  • 25%
Západ | Kvetinové vône

ISSORIA TOVE 50ml

10,90 € 19,50 € -8,60 €
Vypredané
favorite favorite
  • 44%

Kvety sú od nepamäti symbolom lásky, niet divu, že sa práve kvety stali najvyužívanejšou ingredienciou pridávanou do parfémov. Kvetinové tóny tvoria nádherné vonné kompozície, ktoré sa môžu skladať z jediného kvetinového tónu, alebo môžu obsahovať viacero dokonale zladených kvetinových tónov. Kvetinové sladké vône obsahujú zväčša obľúbenú ružu, fialku, kosatec, či výrazný orgován alebo hyacint. Sladkú vôňu týchto kvetov podporujú sladké gurmánske tóny vanilky, škorice alebo čokolády, či hrejivo sladkasté santalové drevo. Kvetinové sladké vône symbolizujú lásku, vášeň a nepopierateľnú ženskú zmyselnosť.

Najdôležitejšou, no zároveň aj najťažšou oblasťou tvojho života sú vzťahy. Vo vzťahu nachádzaš lásku a porozumenie, no častokrát aj sklamanie, či odcudzenie. Avšak kvetinové sladké vône sa stanú akousi pripomienkou toho, že Tvoje srdce vie viac, než je Tvoja myseľ schopná vysvetliť. Kvetinové sladké vône sú priamou cestou k Tvojmu srdcu. Ukážu ti a presvedčia Ťa o tom, že pokiaľ budeš svet vnímať svojim srdcom, rozhodovať sa tak ako ti našepkáva, Tvoj život naberie ten správny smer.  Naplnenie života nájdeš v láske a láska sa ukrýva v Tvojom srdci. Pokiaľ budeš počúvať hlas svojho srdca a pozerať sa očami lásky zrazu všetko bude dávať zmysel, ťažké sa stane jednoduchým, smútok sa zmení na šťastie, chaos na harmóniu a nepochopenie na porozumenie.

Každý parfém z kvetinových sladkých vôní, ktorý si vyberieš nesie odkaz, ktorý Ťa povzbudí k tomu, aby si sa riadila svojimi pocitmi, a tak si sa v živote vybrala tým správnym smerom – rovno za nosom.