---- 🚗 AKCIA 🚗----- DOPRAVA len za 1€

view_list Wishlist products


Sady vzoriek parfémov ISSORIA

Sady vzoriek

8 produktov

Vyber si naše sady vzoriek parfumov a objavuj nové vône. Sady obsahujú 5 ks vzoriek v objeme 2 ml s rozprašovačom.

... čítať viac

Aktívne filtre

Vzorky parfémov Ti pomôžu vybrať si svoj parfém ešte pred tým, ako investuješ do veľkého balenia. Za cenu, ktorá vôbec nezaťaží Tvoju peňaženku, tak získaš možnosť vyskúšať, ktorá vôňa sa Ti bude najviac páčiť. A to všetko v pohodlí domova s dostatkom času na premýšľanie, privoniavanie a porovnávanie. Každý parfum môžeš vďaka objemu až 2 ml vyskúšať hneď viackrát. Túto ponuku preto iste nevyužijú len nerozhodné povahy. 

Vybrať si ten najlepší parfém bude pre Teba odteraz celkom jednoduché. Nanes si parfum na pokožku a sleduj, ako sa počas dňa rozvinie jeho vôňa a ako dlho vydrží. Vzorky parfémov ponúkame v praktickej fľaštičke s rozprašovačom, ktorú pohodlne vložíš do kabelky alebo kozmetickej taštičky. Ušetria Ti tiež miesto v cestovnej batožine, takže si ich budeš môcť so sebou zobrať na pracovnú cestu aj dovolenku.

Pripravili sme si pre teba tiež sady vzoriek, ktoré obsahujú až 5 ks vzoriek v objeme 2ml vo forme malého sprejíku s rozprašovačom. Páčia sa ti kvetinové alebo svieže vône? Chceš vyskúšať naše top parfémy? V tom prípade siahni po sade vzoriek v krásnej a praktickej krabičke, ktorá obsahuje starostlivo vyberané vzorky vôní z jednotlivých smerov našej Mapy vôní. Vyber si sadu vzoriek, objav nové vône a nechaj sa viesť svojim nosom tým správnym smerom.