Klasické drevité vône

Klasické drevité

7 produktov

Klasické drevité vône budujú Tvoju sebahodnotu, vďaka nim získaš zdravé sebavedomie a budeš si vážiť to, kým skutočne si. Si autentická, sama sebou, takú tvár ukazuješ svetu, za takú tvár sa nehanbíš. Tvoja prirodzenosť a Tvoj šarm je niečo, čo sa nedá získať, je v nich ukrytá Tvoja sila zapôsobiť na ľudí a získať si ich obdiv a dôveru. Klasické drevité vône len podporia tvoju charizmu, vďaka ktorej ostatní prahnú po Tvojej pozornosti, po Tvojej priazni. Klasické drevité vône ti pomôžu rozvinúť Tvoj pôvabný dar a zároveň si vďaka nim uvedomíš, že si skutočne krásny človek navonok, ale i vo vnútri.

... čítať viac

Aktívne filtre

Vôňa ihličia, čerstvého dreva, kôry stromov, z ktorej pomaly steká sladká živica. Dreviny nám poskytujú širokú škálu vôní, ktoré nás spoja s prírodou a parfémom dodávajú hĺbku, intenzitu a dlhotrvajúci charakter. Vďaka moderným technológiám, ktoré umožnili získavať arómu drevín laboratórnou syntézou, na rozdiel od tradičnej macerácie a destilácie skutočných drevín, si môžeme elegantné drevité kompozície užívať efektívne, bezpečnejšie a udržateľnejšie. Medzi najobľúbenejšie klasické drevité tóny patrí sladkasté santalové drevo, svieži céder, aromatická borovica alebo drevito kvetinový brazílsky palisander. Klasické drevité vône sú veľmi sofistikované, elegantné a nadčasové. Majú schopnosť zdvihnúť sebavedomie a dodať potrebnú charizmu.  

Klasické drevité vône budujú tvoju sebahodnotu, vďaka nim získaš zdravé sebavedomie a budeš si vážiť to, kým skutočne si. Si autentická, sama sebou, takú tvár ukazuješ svetu, za takú tvár sa nehanbíš. Tvoja prirodzenosť a Tvoj šarm je niečo, čo sa nedá získať, je v nich ukrytá Tvoja sila zapôsobiť na ľudí a získať si ich obdiv a dôveru. Klasické drevité vône len podporia tvoju charizmu, vďaka ktorej ostatní prahnú po Tvojej pozornosti, po Tvojej priazni. Klasické drevité vône ti pomôžu rozvinúť Tvoj pôvabný dar a zároveň si vďaka nim uvedomíš, že si skutočne krásny človek navonok, ale i vo vnútri.

Každý parfém z klasických drevitých vôní, ktorý si vyberieš nesie odkaz, ktorý Ťa povzbudí k tomu, aby si sa riadila svojimi pocitmi, a tak si sa v živote vybrala tým správnym smerom – rovno za nosom.