Vône ISSORIA ťa povedú tým správnym smerom

Compass

Západ Kvetinové vône

Podporia

Lásku, rodinu, priateľstvo

Objaviť

Východ Orientálne vône

Prebudia

Fantáziu, vášeň, hedonizmus

Objaviť

Sever Drevité vône

Odkryjú

Eleganciu, odvahu, ambície

Objaviť

Juh Svieže vône

Povzbudia

Nezávislosť, spontánnosť, dobrodružstvo

Objaviť

NÁJDI SVOJ SMER

Vyznať sa vo svojich pocitoch a emóciách, vyznať sa v sebe samom je niekedy veľmi náročné. Hľadáš svoje skutočné Ja, hľadáš svoj smer a snažíš sa v živote zorientovať. „Kto som a kam vlastne smerujem?“ Pokiaľ nemáš správne nastavený životný kompas, definované svoje hodnoty a ciele, na túto otázku jednoducho nemáš odpoveď. Strácaš dôveru v intuíciu, nepočúvaš svoje inštinkty a blúdiš v kruhu pokusov a omylov. Našťastie Ti príroda na pomoc ponúka Tvoj nos, ktorý je nositeľom najspoľahlivejšieho zmyslu, a tým je čuch. A práve vôňa je signálom nosa pre správny smer, preto nasleduj svoj nos, ktorý sa nikdy nemýli.

MAPA VÔNÍ

Vytvorili sme pre Teba akýsi kompas, mapu vôní, ktorá Ti pomôže zorientovať sa nie len v parfémoch ISSORIA, ale aj v Tvojom živote, pretože ísť za nosom je to najsprávnejšie. Naša unikátna mapa vôní ti pomôže v živote udržať správny smer. Mapa vôní je zložená zo štyroch základných smerov, v ktorých si môžeš vybrať ISSORIA vôňu podľa zloženia alebo sa necháš viesť svojimi inštinktmi,  hodnotami a emóciami, na základe ktorých si vyberieš ISSORIA vôňu, ktorá ti dokonale sadne. Nasleduj svoje inštinkty, nasleduj svoj nos.

Láka ťa západný smer kvetinových vôní, ktorý Ťa dovedie k dôležitým hodnotám v Tvojom živote akými sú láska, rodina, či priateľstvo? Ak však  v sebe potrebuješ prebudiť fantáziu a vášeň, vydaj sa na východnú cestu zmyselných orientálnych vôní. Si nezávislá, spontánna a vyhľadávaš dobrodružstvo? V tom prípade nasleduj južnú cestu sviežich vôní. Severný smer drevitých vôní Ťa zas podporí v Tvojich ambíciách a dodá ti odvahu plniť si svoje sny.

PARFÉMY ISSORIA

V každom parféme ISSORIA, ku korému Ťa dovedie mapa vôní, sme odkryli ich jedinečné odkazy, ktoré Ti pripomenú dôležité pocity, vďaka ktorým sa budeš vedieť v živote lepšie rozhodnúť a udržať správny smer. Vždy keď k vôni privoniaš spomenieš si na dôležité pocity, na odkaz, ktorý nesie každý z parfémov ISSORIA. Objav samé pekné vône. Objav tie najkrajšie vône. 


S našou mapou vôní sa v živote určite nestratíš. Tak ktorou cestou sa vydáš?