Egyptská hlinka

Egyptská hlinka

5 produktov

Mikroskopický prášok založený na 100% prírodnej báze. Je vhodný pre každý typ pleti.

Prispôsobí sa odtieňu Tvojej pleti. Je mnohostranne využiteľný (ako make-up, tieň na oči, rúž na pery,..)

... čítať viac

Aktívne filtre

Egyptská hlinka je make-up, ktorý je vhodný pre každý typ pleti. Bez toho, aby si sa musela obávať obsahu rôznych chemických látok ju môžeš používať tiež na problematickú pleť s akné či psoriázou.


EGYPTSKÁ HLINKA LILLE - PRÍRODNÝ PRODUKT S JEDINEČNÝM ZLOŽENÍM

Egyptská hlinka Lille uspokojí nároky každého, kto hľadá 100 % prírodné produkty. Je vyrobená z bahna vyťaženého zo dna Nílu. Jedinečné hypoalergénne zloženie prináša priaznivé účinky na pleť a pomáha pri niektorých kožných problémoch. Má upokojujúce účinky, môžeš ju preto používať na podráždenú a citlivú pleť, pri problémoch s akné, vyrážkami aj ekzémom.


Egyptská hlinka
 obsahuje špeciálny oxid, ktorý reaguje s pH pokožky. Vďaka nemu po nanesení pôsobí veľmi prirodzene a dokonale splynie s jej odtieňom bez ohľadu na to, či si opálená alebo nie. Môžeš ju používať dokonca aj ako rúž alebo červeň na líca. Chcela by si vyzerať opálene? Aj tu Ti pomôže egyptská hlinka Lille. Môžeš ju naniesť na celé telo a ani pri sedení či iných bežných činnostiach sa z Tvojej pokožky nezotrie. Vytvorený odtieň Ti vydrží po celý deň.

Nikto nemá rád nevzhľadné škvrny od make-upu, ktoré sú ľahko viditeľné najmä na bledom oblečení. S egyptskou hlinkou sa ich už nemusíš obávať. Výborne odoláva vlhkosti, takže ju môžeš pokojne používať aj v sparných dňoch. Daj si svoju obľúbenú bielu blúzku alebo top a iste Ťa nesklame.

EGYPTSKÁ HLINKA LILLE - PÚDER S OBSAHOM VÝŽIVNÝCH LÁTOK

 

Tvoja pleť ocení tiež jej priedušnosť, egyptská hlinka Lille navyše prekryje vrásky, pigmentové škrvny a iné drobné nedokonalosti. Zjednotí farebný tón pleti a môžeš ňou dosiahnuť tiež intenzívnejšie zafarbenie pokožky. Postačí ju len aplikovať vo viacerých vrstvách. Obsahuje vitamíny A a E aj minerálne zložky, pomáha spomaľovať starnutie pleti, nevysúša ju a vyživí.

SPRÁVNE NANÁŠANIE PRE DOKONALÝ VÝSLEDOK

Egyptská hlinka sa nanáša buď na nalíčenú tvár alebo na denný krém, či priamo na pokožku.  Púder vždy nanášaj štetcom, najlepšie z prírodného vlasu pre najprirodzenejší vzhľad. Čím viac výrobku nanášame, tým je intenzita zhnednutia tmavšia. 

Malé množstvo púdru nanes z dávkovača spod sitka na štetec a pomocou korkovej podložky rovnomerne rozotri prášok po štetci. Aplikuj na pokožku tela a tváre jemnými dlhými krúživými pohybmi. Čím viac egyptskej hlinky nanesieš, tým je intenzita zhnednutia tmavšia. 

V našej ponuke nájdeš tiež egyptskú očnú linku pre dlhotrvajúci efekt líčenia. Je vhodná aj pre citlivé oči, rýchlo schne a neotláča sa.