view_list Wishlist products


Telové balzamy

Telové balzamy

10 produktov

Telové balzamy sa dostatočne starajú o pokožku celého tela zanechajú Tvoje telo príjemne hebké a maximálne hydratované. V ponuke nájdeš dámske telové balzamy, ktorých vôňa je totožná s vôňami parfumov z našej ponuky.

... čítať viac

Aktívne filtre

Aby bola Tvoja pokožka hebká a zdravá, bude vyžadovať správnu starostlivosť. Rozmaznaj ju luxusnými vôňami a prospešnými zložkami, ktoré obsahujú telové balzamy z našej ponuky.

VÝŽIVNÉ ZLOŽKY PRE KAŽDÝ TYP POKOŽKY

Každá pokožka bez ohľadu na jej typ vyžaduje pravidelný prísun vitamínov a vyživujúcich látok. Dodáš jej ich pomocou telového balzamu. Aj suchá a citlivá pokožka so sklonom k podráždeniu bude vďaka nim vždy svieža a jemná. Telové balzamy s aktívnymi zložkami jej dodajú hebkosť a obnovia jej pružnosť. Jedinečná kombinácia prírodných olejov a výťažkov z liečivých bylín pôsobí proti voľným radikálom a spomaľuje jej starnutie. Tieto látky preniknú aj do hlbších vrstiev pokožky a hydratujú ju.

Prírodné oleje, aloe vera a šalvia pre dokonalú starostlivosť o pokožku

Telové balzamy z našej ponuky obsahujú kvalitné prírodné oleje. V kombinácii s účinkami šalvie a aloe vera prinesú vašej pokožke všetko, čo potrebuje pre svoj zdravý vzhľad:

 

Udržiavajú vlhkosť

Nedostatočne hydratovaná pokožka sa navonok prejavuje pocitom napnutia. Ak jej nedodáš potrebnú vlhkosť, postupne sa začne vysúšať, objavia sa na nej biele oblasti alebo začervenané miesta. Suchá pokožka sa rýchlo podráždi vonkajšími vplyvmi a často dochádza aj k nepríjemnému svrbeniu. Nedostatok vody v hlbších vrstvách pokožky spôsobuje stratu jej elasticity a ochabnutie. Pokožka takto navyše stráca časť svojej obrannej schopnosti.

Aby si tomu zabránila, venuj jej každodennú pozornosť. Telové balzamy s obsahom aloe vera a prírodných olejov udržia vlhkosť pokožky až po dobu 24 hodín.

 

Spevnenie a elasticita

Aloe vera prispieva k lepšej pevnosti pokožky. Podporuje tiež tvorbu kolagénu a spomaľuje jej starnutie. Pri jej pravidelnom používaní zostáva pokožka pružná, krásna a žiarivá. Aloe vera nielen spomaľuje starnutie pokožky, ale dodáva jej aj potrebné výživné látky a pomáha ju regenerovať.

 

Proti zápalom a podráždeniu slnkom

Balzam s obsahom aloe vera a šalvie pôsobí proti zápalom, baktériám a má tiež antimykotické účinky. Jeho liečivý a upokojujúci efekt oceníš aj po spálení na slnku. Telový balzam s týmito prírodnými zložkami pokožku upokojí a pomôže obnove poškodených buniek.

 

Spomaľuje vznik vrások

Trápi Ťa vznik drobných vrások na krku? Telový balzam so šalviou lekárskou spomaľuje ich vznik. Táto liečivá bylinka tiež podporuje lepšie prekrvenie pokožky a jej zásobovanie živinami. Obsiahnuté antioxidanty chránia pokožku pred vznikom škvŕn. Známy je tiež jej prínos k obnove kožných buniek vďaka vitamínu A a vápniku. Šalvia navyše reguluje tvorbu kožného mazu a podporuje hojenie drobných raniek.