Blog navigation
Posted in: Inšpirácie vôní

Čerešničky, čerešničky, čerešne

1140 Views
 

Vôňa čerešní nás sprevádza od príjemných jarných dní, keď sú konáre čerešňových stromov bohato obsypané nádhernými kvetmi , až po teplé letné slnkom zaliate dni, kedy si pochutnávame na sladkých čerešňových plodoch. Pre mnohých je táto vôňa symbolom mladosti a bezstarostnosti. Spomienky na dni strávené na babičkinej záhrade, keď si bezstarostne oberala čerešne zo stromu, a potom si sa v chladivom tieni so šťavnatým ovocím v ruke oddávala snom a fantáziám. Táto sladká, osviežujúca a zároveň pôvabne jemná aróma Ťa vtiahne do sveta plného radosti, lásky a spomienok.

issoria ceresne

Čerešňové parfémy Ti umožňujú niesť túto vôňu so sebou po celý deň, či už v rušnom a uponáhľanom meste alebo pri potulkách po vidieckej krajine. Tieto parfémy ti prinášajú tú istú úžasnú atmosféru akú zažívaš v samotnom čerešňovom sade. Čerešňové parfémy sú príťažlivé pre svoju schopnosť vzbudiť pocity šťastia a slobody. Ich sladká vôňa Ťa povzbudzuje, aby si si užívala každý okamih a vnímala krásu okolo nás. 

ISSORIA RENNA je čerešňová vôňa vďaka ktorej si budeš užívať pocit žiť! Je dráždivá, provokatívna a opojná ako život samotný. Sladké čerešne, horké mandle, hrejivé santalové drevo a krémovo sladká vanilka, to je kombinácia, ktorá povyšuje vôňu čerešní na vyššiu úroveň. Čerešne si tak zachovávajú svoju sladkosť a šťavnatosť, no v obklopení hrejivých sladko pikantných ingrediencií tvoria vyzretú a luxusnú vôňu s výrazným dlhotrvajúcim charakterom. ISSORIA RENNA je unisex vôňa plná zvodnosti a kontrastov, napriek tomu veľmi lahodná a podmanivá.

ISSORIA EMARY je radosť zo života ukrytá vo flakóne. Je esenciou mladosti a životného optimizmu. Vôňa púta svojim výnimočným gurmánskym zložením hneď na prvé privoňanie. Predstav si svieži ovocný kokteil, v ktorom hrajú hlavnú úlohu čerešne. Sladké čerešne namočené do zlatého karamelu. Šťavnatý ananás, kyslastá mandarínka a jahoda je ďalej popretkávaná omamnými kvetinovými tónmi, ktoré pomaly ustupujú hrejivému základu z pačuli, ambry a zmysleného pižma. Dámsky parfém ISSORIA EMARY je príjemným spoločníkom každej ženy, ktorá púta pozornosť svojou veselou až roztopašnou povahou.

issoria ceresne

Čerešne alebo višne? Ak si skôr milovníčkou kyslastejších višní dámsky parfém ISSORIA DANNIA ti bude „po chuti“. Táto vôňa je ako košík plný šťavnatého zrelého ovocia. Ovocné tóny sú zapracované do jemnej a sladkej kompozície tak, aby z vône nevznikol presladený gýč, ale moderná vôňa 21. storočia. Bobuľové ovocie a višne, jazmín a fialka, pižmo a hebký cashmeran, tieto ingrediencie vytvárajú vôňu, ktorá je priam éterická, sladká, no zároveň veľmi sofistikovaná. ISSORIA DANNIA v sebe spája hravosť a eleganciu tým najlepším možným spôsobom.  

 

Zvolíš si prechádzku čerešňovým sadom alebo sa zahalíš do vône sladkého čerešňového parfému? Nech sa už rozhodneš akokoľvek vôňa čerešní je skutočným pokladom, ktorá Ťa unesie do rozprávkového sveta fantázie, a do každodenného života ti prinesie trochu nadhľadu a bezstarostnosti.