Blog navigation
Posted in: Inšpirácie vôní

Deň matiek vonia láskou

1030 Views
 

Blíži sa deň, keď si pripomíname jednu z najdôležitejších postáv v našich životoch - naše matky. Matky, tie, ktoré nás priviedli na svet, sú základom našej existencie a zdrojom nesmiernej múdrosti a sily. Ich ruky, ktoré nás objímajú, sú náš bezpečný prístav, ich slová sú pokladom múdrosti a ich láskavé srdcia sú ako svetlá, ktoré osvetľujú naše životy.

issoria den matiek

Deň matiek nie je len o kvetinách a darčekoch. Je to tiež deň, kedy by sme sa mali zamyslieť a oceniť obetavosť a lásku, ktorú nám maminky poskytujú každý deň. Je to čas na to, aby sme sa zastavili a poďakovali za všetky tie veľké aj malé činy, ktoré pre nás robia každý deň - či už je to varenie obľúbeného jedla, utieranie sĺz, alebo jednoducho prítomnosť, keď ju potrebujeme najviac.

Vďaka tebe, mami, že si mi ukázala, čo to znamená byť silnou ženou. Tvoja odhodlanosť, tvoja láska a tvoja obetavosť mi dávajú silu a inšpiráciu každý deň. Bez teba by som nebola tým, kým som dnes.

Poďakujme svojim mamičkám milým slovom, hrejivým objatím a darčekom, ktorý vyjadruje našu nekonečnú a hlbokú vďačnosť.Ďakujem ti za sladké bozky 

Mami, si človek so srdcom na dlani. Tvoja láskavosť je bezhraničná. Dobrota tvojho srdca je to, čo ťa vystihuje a to, čo si na tebe ľudia cenia najviac. Za tvoje sladké a láskyplné bozky, ktorých si mi darovala neúrekom, ti chcem poďakovať rovnako sladkou vôňou. ISORIA WILLA je vôňou čistoty srdca, nežnosti a dobra. Je odzrkadlením láskavosti, ktorá je tvojou neodmysliteľnou súčasťou. Žiarivá kvetinovo ovocná vôňa sladučkej broskyne, nežnej frézie a sofistikovaných tónov kakaa si ťa zaručene získa svojou prirodzenosťou a optimistickou energiou. 

issoria den matiekĎakujem ti za starostlivosť

„Na mňa sa môžeš vždy spoľahnúť, som tu pre teba.“ To nie sú len slová, ktoré som od teba mami počúvala často, to je pravda, ktorú si mi dokazovala každý deň. Si starostlivá a empatická žena, pre ktorú je starostlivosť a pomoc druhým najväčšia radosť.  Nadčasový parfém ISSORIA LUNET odráža tvoju dobrosrdečnú a empatickú povahu. Sladká vôňa hrušky, jazmínu s hrejivým vanilkovým základom je intímna, no zároveň intenzívna vôňa na každú príležitosť. 

issoria den matiek

Ďakujem ti za vrúcne objatia 

Mama, len v tvojom náručí cítim lásku, som v bezpečí, som doma. Tvoja otvorená náruč je liek na každé trápenie. Unisex parfém ISSORIA LIBELL je rovnako hrejivý ako tvoje nežné objatia, plný hravosti, šťastia a lásky. Tvoju pozornosť pritiahnu sladké ovocné tóny v úvode vône, ktoré sa vzápätí menia na svieže citrusové akordy. Ovocie pomaly zahaľuje hrejivé objatie pižma a rafinovanej vanilky, vďaka čomu je tento parfém tak mnohotvárny. Ďakujem ti za podporu a pochopenie

Mám svoj strom, o ktorý sa môžem oprieť, maják vďaka ktorému sa vždy vrátim bezpečne domov. Sme si vzájomnou oporou, mám šťastie mami, že ťa mám. Vďaka tebe si uvedomujem aké dôležité je mať v živote niekoho kto ti rozumie a u koho vždy nájdeš oporu a porozumenie. ISSORIA VALE je rovnako prívetivá vôňa ako chvíle strávené v tvojej spoločnosti. Nevšedný kaktusový kvet, nežná sviežo sladká frézia a drevitý základ tvoria veľmi elegantnú vôňu so srdečnou atmosférou.   

issoria den matiekĎakujem, že si

Pozerám sa na teba s láskou a úctou, ktorú si zaslúžiš. Vďaka tebe sa cítim byť milovaná a chápaná, vďaka tebe som kto som. Parfém ISSORIA TELAI vyzdvihne tvoju jedinečnú charizmu, vďaka nemu sa staneš hviezdou v očiach každého koho stretneš. V jeho zložení sa okrem sviežeho citróna, či púdrového kosatca ukrýva aj jedinečná látka Iso E Super, ktorá má jemné púdrovo drevité tóny. Táto látka vyvoláva pocit akoby miestami na pokožke zmizla, splynula s ňou, no po čase sa opäť objaví so svojou charakteristickou zamatovou hebkosťou. ISSORIA TELAI je preto originálny parfém s jedinečným vyžarovaním. Vďaka všetkým matkám, ktoré nás formovali, viedli a podporovali na našej ceste životom. Vaša láska je základom, na ktorom stojíme, a vaša prítomnosť je darom, ktorý si každý deň ceníme. Takže nech je tento deň plný radosti, smiechu a hlbokého pochopenia pre všetky matky na svete.