Blog navigation
Posted in: Inšpirácie vôní

Parfémy pre páry

1498 Views
 

Máj je často považovaný za mesiac lásky, a to nielen kvôli tradíciám, ktoré s ním súvisia, ako napríklad prvomájový bozk pod rozkvitnutou čerešňou. Pre mnohých je Máj časom romantických prechádzok v prírode, kde môžu obdivovať rozkvitnuté kvety a počúvať spev vtákov. Táto atmosféra často napomáha uvoľneniu mysle a prehlbovaniu vzťahov. Prečo teda nevyužiť tento mesiac na to, aby sme ukázali naše city svojim blízkym? 

Nezáleží na tom, či ste dlhoročný pár alebo nová prebúdzajúca sa láska. Tvorte si spomienky spoločnými aktivitami v prírode, na romantickej večeri pod hviezdami alebo spontánnym dovolenkovým dobrodružstvom. Kúpte si rastlinku, o ktorú sa budete spoločne starať alebo si vzájomne podarujte partnerské tričká s originálnym nápisom. Skvelým tipom je tiež výber novej vône. Na jar väčšina z nás mení nie len šatník, ale aj parfém. Vyberte si spolu také parfémy, aby ste si vzájomne voňali, vône, ktoré tiež budú spolu ladiť rovnako ako vy. 

Ak nevieš ako a kde pri výbere vône začať mám pre teba pár tipov na „partnerské vône“, ktoré spolu nie len ladia, ale tiež vystihujú vašu osobnosť a váš vzťah.

Parfémy pre harmonický pár 

V harmonickom vzťahu panuje rovnováha medzi dávaním a prijímaním lásky a pozornosti. Obaja sa v takomto vzťahu staráte o to, aby váš vzťah bol vyvážený a každý z vás bol spokojný a šťastný. Vzťah je pre vás dôležitý a venujete mu primeranú pozornosť a starostlivosť. Máte spoločné záujmy a hodnoty, trávite čas spolu, či už objavujete nové miesta, cestujete alebo jednoducho relaxujete doma. Vaše spoločné záujmy vám pomáhajú budovať hlboké porozumenie a puto.

issoria parfemy - harmonicky par

A aké vône sú ideálne pre takýto harmonický pár? Dámska ovocná vôňa ISSORIA PEYA, v ktorej ucítiš sladkastú hrušku, veľmi ženské kvetinové tóny gardénie a sladký hnedý cukor je parfém, ktorý hovorí: „Vždy, všade a za každých okolností som tu pre teba a ty si tu pre mňa, a to je najdôležitejšie.“ Pánsky parfém ISSORIA COLTIN je vôňa muža, pre ktorého je porozumenie, podpora a vzájomná láska to najdôležitejšie. Je to svieža vôňa s kyslastým bergamotom, sviežim drevitým tónom cédra a jemným romantickým pižmom. Parfémy pre aktívny pár

Vaše partnerstvo je plné dobrodružstiev, adrenalínu, zážitkov a nekonečného smiechu? Obaja ste veľmi aktívni ľudia, ktorí potrebujú pohyb, vzrušenie a s nadšením zdolávate všetky nové výzvy. Obklopuje vás pozitívna aura, máte nevyčerpateľnú energiu a aj vďaka tomu ste v spoločnosti veľmi obľúbení. 

issoria parfemy - aktivny par

Z vášho aktívneho životného štýlu jednoznačne vyplýva, že obaja preferujete svieže vône. Dámsky parfém ISSORIA FREIS je ľahká svieža vôňa s iskrivým citrónom, povzbudivou mätou a tiež nežnou kvetinovou arómou pivonky. Jej pánskou „dvojičkou“ je tiež veľmi svieži aromatický parfém ISSORIA REUBEN. Táto vôňa je vďaka svojmu sviežemu zloženiu, ktoré tvoria citrusy, jemne pikantný rozmarín a drevité tóny povzbudivá a osviežujúca ako chladný jarný vietor alebo samotný rozbúrený oceán. Parfémy pre dynamický pár 

Dynamický vzťah tvoria dve silné a dominantné osobnosti. Obaja ste energický, emocionálny ľudia plný plánov a ambícií. To je to, čo vás spája, no zároveň je to tiež dôvod vašich konfliktov. V dynamickom vzťahu je dôležité rešpektovať osobné hranice, byť si blízky, no zároveň si poskytnúť dostatočný priestor. Váš vzťah je plný vášne a emócií, dokážete sa navzájom motivovať a povzbudzovať, vďaka čomu k sebe cítite nie len vzájomnú lásku, ale aj rešpekt a obdiv. 

issoria parfemy - dynamicky par

Odvážnu ambicióznu ženu, ktorá neznesie stereotyp poteší parfém ISSORIA DANNIA. Táto moderná ovocno drevitá vôňa zložená z bobuľového ovocia, pižma a drevitých tónov je jemná a výrazná zároveň, intenzívna a plná kontrastov rovnako ako jej nositeľka. Rovnako nezabudnuteľná a neprehliadnuteľná vôňa je ISSORIA RALL, ktorá je určená pre všetkých sebavedomých mužov. Citrusy, drevo a levanduľa sú zárukou úspechu, vďaka čomu vždy dosiahneš to, po čom túžiš. Parfémy pre stabilný pár 

Váš vzťah je preverený časom. Dokonale jeden druhého poznáte, rozumiete si aj bez slov. Zažili ste už spoločné úspechy aj pády, turbulencie aj chvíle pokoja. Váš vzťah teraz charakterizuje jedno slovíčko, a tým je pohoda. Viete, čo jeden od druhého môžete očakávať, nemáte prehnané nároky na vzťah ako taký ani jeden na druhého. Vaše okolie vás vníma ako ideálny pár, dvoch ľudí, ktorí sa vzájomne dokonale dopĺňajú.

issoria parfemy - stabilny par 

Aj keď už s najväčšou pravdepodobnosťou obaja máte svoje parfémy, ktoré používate už roky, vyskúšajte ideálny „voňavý pár“ ISSORIA FLONIR a ISSORIA LILIAR. ISSORIA LILIAR je dámsky nadčasový parfém s nepopierateľnou eleganciou. Jemné citrusové tóny, pikantné pačuli a vetiver tvoria vôňu, ktorá skrátka nikdy neomrzí. ISSORIA FLONIR je klasický intenzívny pánsky parfém, ktorý ohúri najmä vôňou aromatického muškátového oriešku a bohatými drevitými tónmi s citrusovým nádychom. Parfémy pre čerstvo zamilovaný pár 

Motýliky v brušku, široké úsmevy, láskyplné pohľady, neustála fyzická blízkosť, áno ste čerstvo zamilovaná dvojica. Každú voľnú chvíľku chcete stráviť spoločne, vzájomne sa spoznávate, odhaľujete svoje pocity, sny a túžby. Je to to najkrajšie obdobie vo vzťahu. Zaľúbený párik by najradšej všetko robil spolu. Chcete spolu usínať, chcete sa vedľa seba zobúdzať, zdieľať spolu všetky emócie a zážitky. 

issoria parfemy - zamilovany par

Vo chvíľach keď nemôžete byť spolu, nemôžete si užívať vzájomné dotyky, či nasávať vôňu toho druhého, si môžete jeden druhého pripomínať aspoň parfémom. Áno, existuje vôňa, ktorá sadne rovnako aj mužovi aj žene. Parfém ISSORIA EVEN je unisex parfém, ktorý svojim sviežim aromatickým zložením vyjadruje intenzitu pozitívnych emócií čerstvo zamilovaného páru. Je to svieža vôňa, v ktorej dominujú bobule borievky, drevité tóny a žiarivá ambra. „Single lady“

Momentálne kráčaš životom sama bez partnera. Možno si si túto cestu vybrala sama a možno čakáš na toho „pravého“. A keďže je máj lásky čas, ten pravý môže vstúpiť do tvojho života práve teraz!

issoria parfemy

Ako by mal voňať tvoj vysnívaný muž? Cieľavedomý, sebavedomý, empatický, jednoducho dokonalý muž určite používa parfém ISSORIA CASEON. Poriadna dávka sviežosti v podobe šťavnatého bergamotu, štipka pikantnosti šalvie a rozmarínu, a na záver nálož vášnivého orientálneho pačuli a kadidla. Toto tvorí parfém, ktorý oplýva prirodzenou maskulínnou energiou, dokonalý parfém pre dokonalého muža.  Máj je skutočne časom lásky a oslavy života. Zamilujme sa, prejavme lásku svojim blízkym, pretože v máji je to jednoducho prirodzené. Nechajme sa unášať láskou, pobozkať teplými slnečnými lúčmi a pohladkať jemným jarným vánkom.