Nájdi svoj SMER v našej 🧭 MAPE VÔNÍ 🧭
Blog navigation
Posted in: Parfumy - vône

TOP 5 najpredávanejších dámskych parfémov roku 2023

2618 Views
 

Zostavili sme pre Teba rebríček TOP 5 najpredávanejších dámskych ISSORIA parfémov za rok 2023. Či už hľadáš svoju novú obľúbenú vôňu alebo parfém pre svojich blízkych, stav na tieto najobľúbenejšie dámske parfémy.

issoria lolla

ISSORIA LOLLA si Ťa získala svojou sladkou gurmánskou vôňou a preto sa umiestnila na piatom mieste. Jej vôňa Ťa doslova unesie do sveta fantázie na obláčiku ovocných a sladkých tónov, ktoré Ti splynú s pokožkou a dodajú pocit sviežosti po celý deň. Svieže ovocné tóny bergamotu a hrušky sa vnárajú do nadýchanej šľahačky, ktorá sa pomaly rozpúšťa na hrejivom kokosovo vanilkovom základe. ISSORIA LOLLA je povznášajúca vôňa plná šťastia a pozitívnej nálady, ktorá stelesňuje mladosť v celej svojej kráse.

issoria lyra

Štvrté miesto si vybojovala inšpiratívna biela kvetinová vôňa ISSORIA LYRA. Tuberóza, pomarančové kvety, kvapka bergamotu, hebká vanilka a púdrové pižmo, to tvorí sofistikovanú vonnú kompozíciu, v ktorej hrá hlavnú úlohu harmónia a nadčasová elegancia. ISSORIA LYRA je intenzívna, no zároveň nežná vôňa, ktorá stelesňuje ženskú energiu, vyjadruje vďačnosť a odvahu vykročiť vpred k novým začiatkom. 

issoria nedea

Bronzovú priečku obsadil dámsky parfém ISSORIA NEDEA, výnimočná a nenapodobiteľná púdrová vôňa, ktorú si si jednoducho zamilovala. Prenesie Ťa do čarovného sveta hodvábne nežných vôní, kde vládne elegancia a číra ženskosť. Púdrové tóny, pižmo, kvetinové akordy kosatca, heliotropu, či orgovánu, to je skutočne sofistikované spojenie, ktoré poteší každú ženskú romantickú dušu. ISSORIA NEDEA Ťa bude sprevádzať počas celého roka ako ľahký vánok v bežný deň, ale aj pri špeciálnych príležitostiach.

issoria rosali

Dlhé roky mu patrila prvá priečka v rebríčku najpredávanejších dámskych vôní, tento rok si však vyslúžil taktiež obdivuhodnú pomyselnú striebornú medailu. Reč je o parféme  ISSORIA ROSALI. Je to ľahká kvetinová vôňa vhodná na všetky príležitosti, ktorá si udržiava priazeň už niekoľko rokov. Ovocné a kvetinové tóny sa v nej navzájom prelínajú až sa napokon spoja do jedného celku, z ktorého vyžaruje pocit intimity najmä vďaka jemným púdrovým akordom. Vodný a príjemne sladký podtón liči, krehká damašská ruža, mydlovo čistá konvalinka a hrejivá ambra, to tvorí všestrannú vôňu, ktorá vyžaruje mladistvú sviežosť a ľahkú eleganciu.

issoria synti

Ktorá vôňa vytlačila zo zlatého piedestálu dlhoročnú parfumovú stálicu? Kráľovnou nášho rebríčka sa stala vôňa pre skutočnú femme fatale ISSORIA SYNTI. Táto vôňa vyžaruje zmyselnosť a rafinovanosť sebavedomej a nezávislej ženy. V dôvtipnom zložení parfému ISSORIA SYNTI je všetko, čo miluješ a potrebuješ. Iskrivý a hravý úvod v podaní citrusových tónov bergamotu a citróna. Nežné a romantické kvetinové srdce z bielych kvetov a bulharskej ruže. Horko-sladké gurmánske tóny kakaa a praliniek a v neposlednom rade zmyselné pižmo so santalovým drevom. ISSORIA SYNTI je jednoducho vôňa, ktorá si zaslúži miesto na výslní.