Nájdi svoj SMER v našej 🧭 MAPE VÔNÍ 🧭
Blog navigation
Posted in: Parfémy ISSORIA

Prečo nakupovať na ISSORIA

747 Views
 

KVALITNÉ PARFÉMY ISSORIA ZA ROZUMNÉ CENY

Značka ISSORIA predstavuje nový pohľad na parfumy. Pri ich tvorbe sme sa sústredili najmä na vysokú kvalitu parfumu samotného, na jeho vôňu, výdrž a intenzitu s podielom vonných olejov 18% a viac. Našim cieľom bolo vytvoriť vône, ktoré vychádzajú zo svetoznámych značiek, no predsa sú jedinečné a zároveň dostupné pre každého.

Navyše každý z našich parfémov má svoj osobitý charakter. V parfémoch ISSORIA sme odkryli ich jedinečné odkazy, ktoré Ti pripomenú dôležité pocity, vďaka ktorým sa budeš vedieť v živote lepšie rozhodnúť a udržať správny smer. Ísť rovno za nosom je vždy to najsprávnejšie rozhodnutie. A práve ISSORIA vône Ti pomôžu udržať správny smer. Vždy keď k vôni privoniaš spomenieš si na dôležité pocity, na odkaz, ktorý nesie každý z parfémov ISSORIA.

parfémy issoria

 

MAPA VÔNÍ, KTORÁ TI POMÔŽE VYBRAŤ TÚ PRAVÚ VÔŇU PRE TEBA

Vytvorili sme pre Teba akýsi kompas, mapu vôní, ktorá Ti pomôže zorientovať sa nie len v parfémoch ISSORIA, ale aj v Tvojom živote, pretože ísť za nosom je to najsprávnejšie. Naša unikátna mapa vôní je zložená zo štyroch základných smerov, v ktorých si môžeš vybrať vôňu podľa zloženia, alebo sa necháš viesť svojimi inštinktmi, hodnotami a emóciami, na základe ktorých si vyberieš vôňu, ktorá ti dokonale sadne. Mapa vôní ti pomôže v živote udržať správny smer. Nasleduj svoje inštinkty, nasleduj svoj nos, pretože ísť rovno za nosom je to najsprávnejšie.

mapa vôní


EKONOMICKÉ PARFÉMOVÉ NÁPLNE

Ku každému 50 ml parfému máme tiež alternatívu v podobe cenovo výhodnejšej parfémovej náplne s objemom 100 ml. Vôňu z náplne si jednoducho preleješ do opakovane plniteľného flakónu, ktorý si navyše môžeš k náplni kúpiť za zvýhodnenú cenu. 

náplne issoria


PRAKTICKÉ VZORKY VÔNÍ

Chceš objavovať nové vône, ale máš obavy z toho, či sa Ti parfém bude páčiť? Vzorka s objemom 2 ml a rozprašovačom predstavuje ideálne riešenie ako objaviť novú vôňu. Môžeš si vybrať vzorku konkrétneho parfému alebo sady vzoriek jednotlivých vôní. 

vzorky issoria


VLASTNÝ SKLAD

Pravidelne dopĺňame skladové zásoby parfémov, flakónov a doplnkového sortimentu, to znamená, že na svoju obľúbenú vôňu nebudeš musieť dlho čakať. Ak si navyše objednáš do 13.00 hod, Tvoju objednávku odošleme ešte v ten istý pracovný deň. Do 24 hodín Ťa bude kontaktovať kuriér, ktorý ti prinesie Tvoj voňavý balíček. 

vlastný sklad issoria


HODNOTENIA OD MNOŽSTVA SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

O kvalite našich parfémov, ale i služieb hovoria samotné pozitívne referencie od tisícok spokojných zákazníkov, ktorý sa k nám radi vracajú. Snažíme sa vyhovieť individuálne každému zákazníkovi a urobiť všetko pre to, aby bol nákup u nás ako aj naše vône pre Teba pozitívnym zážitkom. 

hodnotenia zákazníkov


AKCIE, VÝPREDAJE A ZAUJÍMAVÉ INFORMÁCIE

Pravidelne pripravujeme zaujímavé a výhodné akcie, ktoré ti pomôžu ušetriť nemalé množstvo peňazí. Ak sa chceš dozvedieť viac o našich vôňach alebo zaujímavé informácie zo sveta parfumov sleduj náš blog, ktorý je plný „voňavých“ zaujímavostí. Nájdeš v ňom napríklad horoskop vôní, kde sa dozvieš aký parfém sa hodí práve pre Tvoje znamenie alebo si prečítaš tipy na voňavé darčeky na rôzne príležitosti.  

sociálne siete

Všetko o nás, o našich parfémoch, novinkách a pripravovaných akciách sa dozvieš tiež z našich sociálnych sietí, kde pravidelne pridávame informácie, recenzie a rôzne tematické videá. Sledovať nás môžeš na:

Instagrame

Facebooku

TikToku

YouTube