“Som Radovan Blaho a mám nos na kvalitné vône.”

Stojím za kvalitou vôní značky ISSORIA. Vôňam sa venujem celý svoj profesionálny život a na trhu s vôňami pôsobím už od roku 2007. Po takmer 16 rokoch sa však mám ešte stále čo učiť a to ma na vôňach fascinuje a poháňa vpred. 

issoria pribeh

Sila vôní

Z mojej praxe viem a vnímam, že vône majú neskutočnú silu. Ich vplyv na naše životy som si začal uvedomovať až postupom času. Dokážu ovplyvniť to ako sa cítime. Ich sila sa dokonale odzrkadlí na našom emocionálnom vnímaní, či dokonca rozhodovaní. “Vôňa Ti dokáže dodať energiu alebo povzbudiť Ťa k činom, ku ktorým si dávno hľadala odvahu.” Keď som si to uvedomil, začal som starostlivo vyberať vône, ktoré sú nositeľmi práve týchto vlastností. A tak som vytvoril značku ISSORIA. 

Je pre mňa nesmierne dôležité, aby každá z našich vôní dokázala v jej nositeľke alebo nositeľovi prebudiť tú správnu emóciu, ktorá sa stane hnacou silou pre vykročenie tým správnym smerom. 

ISSORIA vôňa, ktorá ťa povedie tým správnym smerom

Život mi roky prináša do cesty množstvo ľudí, ktorých akoby opúšťal zmysel, boli zmätení, nevedeli nájsť svoj smer a snažili sa všemožne v živote zorientovať. Priznám sa aj ja som v živote zažil takéto chvíle. A som presvedčený o tom, že aj vďaka vôňam som sa opäť vybral tým správnym smerom. “Z mojich dlhoročných skúseností môžem povedať, že práve vôňa Ťa dokáže doslova naštartovať, aby si získala odvahu a vybrala si sa v živote tou správnou cestou, so správnym nastavením hodnôt.”  Z každej ISSORIA vône preto môžeš cítiť emóciu, ktorá má v Tebe prebudiť akýsi hnací motor, odvahu urobiť krok vpred k niečomu výnimočnému. Preto starostlivo čítaj jednotlivé odkazy uvedené pri vôňach, ktoré Ti do života vnesie konkrétny parfém.  

Pretože verím, že zorientovať sa v živote, teda držať ten správny smer, dáva ľuďom pocit šťastia tak ako mne. Som hrdý na to, že som vytvoril vône ISSORIA, ktoré ženám aj mužom pomôžu ísť tým správnym smerom.”

 Nech už Ťa zláka východný smer orientálnych vôní, západná cesta kvetinových vôní, severná cesta drevitých vôní, či južná cesta plná sviežich vôní, prajem Ti, aby bola plná pozitívnych a hodnotných chvíľ.