Nájdi svoj SMER v našej 🧭 MAPE VÔNÍ 🧭
Blog navigation
Posted in: Kozmetika

Voňavý rituál pre telo

468 Views
 

Dopraj svojmu telu starostlivosť, ktorú si zaslúži. Čistá, hydratovaná a voňavá pokožka, to je to, čo chce každá z nás. Ako to docieliť? To ti prezradím v nasledujúcich riadkoch. Tak sa priprav, pretože tvoja rutina v starostlivosti o telo sa zmení na luxusný rituál!

Predstav si, že sa každý deň ocitneš v hebučkom oblaku vôní, ktoré by mohli konkurovať najlepším parfumériám. Ako to docieliť? Stačia ti na to 3 jednoduché kroky a Tvoje telo bude zahalené do voňavého závoja po celý deň.

1.Krok: čistota je základ!

Sprcha, či kúpeľ je súčasťou každodennej rutiny každého z nás. Avšak aj zo sprchovania môžeme mať pôžitok a premeniť tento rituál na skutočný luxusný voňavý zážitok. Kvalitné sprchové gély ISSORIA s vôňou tvojho obľúbeného parfému, to je to, za čo ti poďakuje nie len tvoje telo, ale aj tvoj nos. 

issoria sprchový gél

Obľubuješ exotické tóny kokosu, lotosového kvetu alebo jazmínu? Možno Ťa viac osloví vôňa kávových zŕn alebo hľadáš sviežosť citrusov. Vyberať môžeš aj podľa toho, či preferuješ relaxačné vône na večer alebo sa radšej sprchuješ ráno. Sprchové gély ISSORIA nie sú však len o ich vôni. Ich jemné zloženie bez parabénov čistí pokožku šetrným spôsobom, vďaka čomu sú vhodné aj pre citlivú pokožku. Navyše zložky, ktoré naše sprchové gély obsahujú hydratujú, podporujú vláčnosť pokožky a posilňujú jej odolnosť voči vonkajším vplyvom. 

2. Krok: hydratácia, hydratácia, hydratácia,....

Áno hydratácia je alfa omega zdravej a krásnej pokožky. Preto nezabúdaj, že tvoje telo potrebuje hydratáciu a s ňou spojené „hýčkanie a opateru“ ideálne každý deň. Neboj sa rozmaznávať svoju pokožku prospešnými zložkami a luxusnými vôňami, ktoré obsahujú telové balzamy ISSORIA

Telové balzamy ISSORIA obsahujú prírodné oleje, šalviu a aloe vera, to znie dobre, však? Vďaka nim svoju pokožku hydratuješ, zlepšíš jej obrany schopnosť a podporíš jej pevnosť a elasticitu. Navyše tieto telové balzamy vďaka šalvii a aloe vera pôsobia proti zápalom, baktériám a majú tiež antimykotické účinky, vďaka čomu dokážu upokojiť aj podráždenú pokožku.

issoria telový balzam

3. Krok: Obľúbený parfém

Predpokladajme, že si svoju pokožku šetrne očistila a hydratovala. Teraz sa chystáš vyraziť do práce, rande, či večeru s priateľmi. Zostáva nám teda posledný krok, ktorý tvoju „voňavú rutinu“ zaklincuje a privedie k dokonalosti. Aplikuj si svoj obľúbený parfém ideálne v rovnakej vôni ako sprchový gél a telový balzam, užívaj si pocit voňavej pokožky po celý deň a s hrdosťou zbieraj komplimenty na svoju príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu. 

Na záver mi už zostáva len posledné. Pamätaj prosím, že starostlivosť o telo nie je len o čistote, ale aj o zážitku a istom luxuse, ktorý si môžeš dopriať každý deň. Tak čo povieš? Si pripravená premeniť svoju rutinu v starostlivosti o telo na voňavý rituál?