Nájdi svoj SMER v našej 🧭 MAPE VÔNÍ 🧭
Blog navigation

Vaše najobľúbenejšie vône za mesiac jún 2024

1453 Views
 

Ahoj milovníčka krásnych vôní! Jún bol plný horúcich a slnečných dní, dobrodružstiev a samozrejme skvelých vôní, ktoré nás sprevádzali na každom kroku. S radosťou ti predstavujem naše najpredávanejšie parfémy za tento mesiac. Či už hľadáš niečo svieže a ľahké na letné večery, alebo elegantné a zmyselné pre špeciálne príležitosti, medzi našimi hitmi určite nájdeš niečo, čo ťa očarí. Poďme sa teda spolu pozrieť, ktoré vône si získali srdcia (a nosy) parfumových nadšencov v júni!

issoria juli

Absolútnym hitom letnej sezóny naďalej zostáva korunovaná kráľovná sladko sviežich dámskych vôní ISSORIA JULI. Jej voňavému kúzlu zaručene podľahneš. Sladká, no pritom ľahká letná vôňa, v ktorej ucítiš najmä exotické liči, pivonky a jemnú ružu s dozvukom cukríkovej sladkosti, to je niečo, čo dokáže zaujať davy ľudí. ISSORIA JULI je plná optimizmu, radosti a romantiky rovnako ako slnečné letné dni. 

issoria electra

Parfém ISSORIA ELECTRA, to je vôňa, ktorú už netreba nijak zvlášť predstavovať. Je to luxusný unisex parfém, ktorý vyvoláva doslova závislosť, o čom svedčí aj množstvo pozitívnych ohlasov od mnohých mužov a žien, ktorí v nej našli svoju „signature scent“, teda ich osobnú vôňu, ktorá je pre nich charakteristická. Šafrán, ambra a drevité tóny, to je nevšedná a zmyselná kombinácia, ktorá tvorí sladko hrejivý parfém ISSORIA ELECTRA

issoria rosali

Do našej „TOP TROJKY“ sa tento mesiac dostala tiež nesmrteľná klasická vôňa pre všetky romantické a nežné ženy, ktoré majú rady eleganciu s nádychom sviežosti a jednoduchosti. ISSORIA ROSALI je príjemný kvetinový parfém, v ktorej dominuje čistá vôňa konvalinky, elegantná vôňa ruže a príjemne sladký podtón liči. ISSORIA ROSALI je dokonalá vôňa na romantické letné rande, vďaka ktorej môžeš vyjadriť svoju krehkú, no pritom zmyselnú ženskosť. 

issoria joneas

Aby som nezabudla na pánov, veď predsa príjemne voňajúci muž je niečo, čo poteší aj nás ženy, no nie? So slnečnými a horúcimi dňami vzrastá popularita najmä sviežich parfémov. Nie je preto žiadnym prekvapením, že v mesiaci jún našich pánskych parfumových nadšencov zaujala vôňa ISSORIA JONEAS. Je to svieži citrusový parfém, ktorý si však zachováva korenistý charakter, typický pre pánske vône. Grapefruit, mäta a korenistý základ, to je to, čo robí parfém ISSORIA JONEAS tak svieži, intenzívny a nesmierne charizmatický. 

Ďakujem, že si sa so mnou vydala na túto voňavú cestu júnom. Dúfam, že si našla inšpiráciu a možno aj nový obľúbený parfém. Ak si ešte nenašla tú pravú vôňu, nezúfaj, leto je len na začiatku a ja ti prinesieme ďalšie fantastické tipy aj naďalej. Teším sa na teba v ďalšom voňavom článku!