Blog navigation
Posted in: Inšpirácie vôní

Parfémy pre ženícha

986 Views
 

Svadobný deň je jedinečnou udalosťou, kedy každý detail prispieva k celkovému dojmu a atmosfére. Medzi všetky tie rozhodnutia, ktoré musíš urobiť ako ženích, je aj voľba správneho parfému. Ako by si si mal vybrať tú správnu vôňu, ktorá podčiarkne tvoj štýl a osobnosť? Tu sú moje odporúčania, ktoré ti pomôžu vybrať ten najlepší svadobný parfém pre tvoj veľký deň.



Parfém, ktorý odráža tvoju osobnosť

issoria amary

Správny parfém by mal odrážať tvoj osobný štýl a osobnosť. Ak si zvyknutý nosiť sviežu a ľahkú vôňu, rovnaký parfém alebo jemu podobný zvoľ tiež vo svoj svadobný deň. Práve vôňa ti pomôže v tom, aby si sa cítil komfortne a pritom výnimočne.

Svieža a veľmi príjemná vôňa, ktorá si získala srdcia mnohých mužov a žien je práve parfém ISSORIA AMARY. Svieže a chrumkavé jablko v kombinácií s bergamotom ľahko otvárajú dvierka do jemne pikantného hrejivého zloženia. Zmyselná vanilka a výrazné drevité tóny dodávajú parfému klasický štýl. Zemitý dubový mach s pelargóniou a zaujímavým akcentom vetiveru do vôni vnášajú arómu prírody, kde sa stretávame s harmóniou sladkých, sviežich a intenzívnych čuchu lahodiacich tónov. ISSORIA AMARY oplýva moderným duchom s klasickými prvkami. 

 

Menej je často viac

issoria avyan

Vôňa, ktorá nie je príliš nápadná, no napriek tomu zaujme, presne taký má byť svadobný parfém. Príliš korenisté a aromatické vône môžu pôsobiť nepríjemne pre hostí, ale aj pre tvoju vyvolenú nevestu. Zvoľ preto skôr jemnejší parfém, ktorý neovládne celý priestor a nespôsobí nechcený hlavy bôľ, ale parfém, ktorý bude príjemne dotvárať uvoľnenú slávnostnú atmosféru.

Parfém ISSORIA AVYAN oplýva nezameniteľným šarmom, vďaka ktorému budí záujem, no pritom je veľmi svieži ľahký. Absolútny príval sviežosti zaručuje kombinácia citrusov a morských tónov, ktoré pôsobia ako osviežujúca ranná sprcha. Zmyselná stránka parfému pozostáva z hrejivej ambry spolu s vlhkým a zemitým dubovým machom a afrodiziakálnym pačuli, ktoré tvoria nepochybne sexepílom nabitú osviežujúcu zmes.

 

Dôležitá je výdrž

issoria matnis

Svadobný deň môže byť dlhý a naplnený rôznymi udalosťami od rannej prípravy až po večernú oslavu. Preto je dôležité vybrať parfém, ktorý vydrží dlho a bude ťa sprevádzať po celý deň.

ISSORIA MATNIS je svieža a dlhotrvajúca unisex vôňa, ktorá vzbudzuje pozornosť svojim výrazným charakterom. Zanechá nezabudnuteľný dojem rovnako ako ty. Čo môže lepšie prebudiť tvoje zmysly ako šťavnatý ovocný úvod vône tvorený horkastým grapefruitom, bergamotom a ananásom? V takejto iskrivej aróme sa parfém ďalej rozvíja a k citrusovým tónom sa pomaly pridávajú intenzívnejšie a trvácnejšie akordy vlhkého dubového machu a dreva. Táto rafinovaná a zručne namiešaná vonná kompozícia si zachováva svoju sviežosť a stimuluje zmysly od začiatku až po úplné rozvinutie vône.

 

Ročné obdobie a prostredie rozhodujú

issoria mosir

Ak sa svadba koná pod holým nebom v letnom období, zvoľ si sviežu vôňu s ovocnými alebo citrusovými tónmi, ktorá bude krásne hrať s teplými slnečnými lúčmi . Na druhú stranu, ak je svadba v chladnejšom období alebo v interiéri, môžeš sa rozhodnúť pre hlbšiu a teplejšiu vôňu s orientálnymi alebo drevitými tónmi.

Svieža a veľmi mužná vôňa ISSORIA MOSIR je priam stvorená na nadchádzajúce teplé dni, ktoré sú ideálne na svadbu pod holým nebom. Zloženie vône je veľmi komplexné. Svieži šťavnatý citrón s jemne horkastým podtónom sa mieša s tónmi jablka. Neskôr sa do popredia dostáva vetiver, ktorý v tomto prípade do vôni vnáša zelenú sviežosť s náznakom drevitosti. Jemne drevitý charakter podporuje tiež intenzívne pačuli, ktoré sa od pradávna považuje za veľmi silné afrodiziakum. V závere vône dominuje voňavý francúzsky poklad, a to kvetinovo-bylinková levanduľa spolu s pôvabnou vanilkou, ktorá parfému ISSORIA MOSIR dodáva hĺbku a príjemné všeobjímajúce teplo.

 

Nezabudni, že voľba parfému je veľmi individuálna a závisí hlavne od tvojho vkusu. Vyber si preto parfém, vďaka ktorému sa budeš cítiť dobre vo vlastnej koži, bude sa páčiť tvojej polovičke, a v neposlednom rade bude mať pre vás oboch osobný význam ako spomienka na váš svadobný deň.