Blog navigation
Posted in: Parfémy ISSORIA

Najpredávanejšie parfémy za mesiac máj 2024

268 Views
 

Mesiac máj ovládli typicky dámske parfémy, avšak v našej TOP trojke nájdeš aj exkluzívny unisex parfém. Každá z týchto troch vôní ponúka niečo jedinečné a výnimočné. Ak hľadáš novú vôňu, ktorá ťa očarí a zanechá nezabudnuteľný dojem, určite stojí za to vyskúšať jeden z týchto bestsellerov.

issoria nedea

Tretí najpredávanejší parfém za mesiac máj je dámska vôňa ISSORIA NEDEA. Je to výnimočná a nenapodobiteľná púdrová vôňa, ktorú len tak ľahko nezoženieš. Jemné púdrové tóny tvoria dokonalú harmóniu elegancie a ženskosti, ktorú podčiarkuje čistá vôňa pižma. Rozkvitnutá fialová lúka z kosatcov, hyacintov, heliotropu a podmanivého orgovánu poteší každú ženskú romantickú dušu. ISSORIA NEDEA je jednoducho vôňou čírej ženskosti a romantickej nostalgie. Vyvoláva pocit intimity s jemnou elegantnou stopou, vďaka čomu je u žien, lepšie povedané u všetkých dám, mimoriadne obľúbenou a preferovanou vôňou. 

issoria electra

Druhý najpredávanejší parfém nie je žiadnym prekvapení. Unisex parfém ISSORIA ELECTRA patrí medzi naše TOP parfémy už niekoľko rokov. Niet sa čomu čudovať, veď predsa jeho jedinečnosť a špecifická vôňa je doslova návyková. A v čom spočíva jeho kúzlo, ktoré opantalo tisícky žien a mužov? Je to parfém, ktorý má tendenciu byť veľmi univerzálny a príťažlivý pre masy ľudí, no zároveň je veľmi nevšedný a špecifický. Niekto ho opisuje ako orientálny parfém, niekto v ňom cíti nádych sviežosti, pre iného sa zas jedná o modernú elegantnú vôňu. Kráľovský jazmín, vzácny šafran a cédrové drevo tvoria vonnú kompozíciu, ktorá je nositeľná počas bežného dňa, ale aj na špeciálne príležitosti. Parfém ISSORIA ELECTRA je magická neopísateľná vôňa, ktorú treba rozhodne vyskúšať. 

issoria juli

Najpredávanejší parfém za mesiac máj spôsobil doslova šialenstvo. Ihneď ako sme ho predstavili ako našu jarnú novinku sa behom mesiaca stihol vypredať až dvakrát! Reč je o sladko sviežej dámskej vôni ISSORIA JULI. Táto ľahká optimistická vôňa je ideálna do teplého jarného a letného počasia. Jej očarujúca vôňa tvorená tónmi sviežeho ovocia liči a sladkými okvetnými lístkami pivonky a ruže je jednoducho „must have“ pre všetky ženy, či dievčatá, ktoré majú rady sladké vône s typicky ženským kvetinovým dozvukom. ISSORIA JULI je tekuté šťastie, radosť zo života, oslava ženskej krásy a večnej mladosti, je to vôňa, ktorú musíš mať.