Blog navigation
Posted in: Inšpirácie vôní

Deň otcov je za rohom

506 Views
 

Prvý oficiálny Deň otcov sa oslávil 19. júna 1910 v Spokane, v štáte Washington. Odvtedy sa táto tradícia postupne rozšírila do ďalších krajín, a hoci presný dátum osláv sa môže líšiť, vo väčšine krajín sa Deň otcov slávi tretiu nedeľu v júni.

Otcovia nám poskytujú nie len finančnú podporu, ale aj emocionálnu stabilitu a lásku. Sú našim morálnym kompasom, učia nás dodržiavať pravidlá, vedú nás k zodpovednosti. V neposlednom rade sú tiež láskyplný a milujúci ocinkovia, s ktorými sme v detstve zažili množstvo zábavy a vyviedli nespočetne veľa šibalstiev. 

den otcov

Pre dcéry je ocino jej prvou láskou, pre synov ten najlepší a najstatočnejší hrdina. Deň otcov je preto tým správnym časom, kedy môžeme vyjadriť našu vďačnosť a lásku našim otcom, či už ide o biologických otcov, adoptívnych otcov, nevlastných otcov, alebo otcovské vzory, ktoré zohrali významnú úlohu v našich životoch. Strávte tento deň spoločne, úprimne mu poďakuj a povedz, čo pre teba znamená, daruj mu darček zo srdca a užívaj si spoločné chvíle v jeho prítomnosti. 

Aký darček by potešil práve tvojho ocina? Prinášam ti pár tipov na parfémy, ktoré potešia určite každého muža.

den otcov

Otec klasik

Otec klasik si zakladá na tradičných hodnotách a úlohách. Je pracovitý, disciplinovaný, budí rešpekt a je ochrancom celej rodiny. Má konzervatívnejší pohľad na svet, čo sa prejavuje aj v jeho štýle. Ak je tvoj otec klasik rozhodne ho poteší vyzretý a nadčasový parfém ISSORIA FLONIR. Je to intenzívny parfém, vďaka ktorému muž nadobudne zdravé sebavedomie a budí rešpekt. Šťavnaté citrusy, zemité tóny pačuli a vetiveru s aromatickým muškátovým orieškom pôsobia tak trochu usadeným dojmom, no v kombinácií s ikonickým pižmom tvoria veľmi sofistikovanú a elegantnú vonnú kompozíciu. 

Moderný tato

Aj otec aj kamarát. Moderný muž, ktorý sleduje trendy, rozumie si s mladšou generáciou, je veľmi spoločenský a zábavný. Je to práve tvoj ocino? V tom prípade sa nemusíš báť experimentovať a môžeš mu podarovať jedinečný unisex parfém ISSORIA TEMBY. Je to výrazná nezvyčajná moderná vôňa, ktorá budí pozornosť. Vanilka, sladko-pikantné fazule tonka, horkasté kakao a tabakové listy obklopujú tóny sušeného ovocia, vďaka čomu je táto vôňa sladká, korenistá, orientálna a veľmi návyková. 

den otcov

Aktívny muž

Šport, turistika, výlety, zážitky, je tvoj otec neustále v pohybe? Aktívny muž ako je on vyhľadáva vône, ktoré sú svieže, no pritom intenzívne a niečím výnimočné. Parfém ISSORIA GIAN má rovnako dobrodružnú povahu a nespútanú silu ako tvoj ocino. Osviežujúce morské tóny, aromatická levanduľa, chladivá mäta a štipka pikantného koriandra vytvárajú vzrušujúcu a intenzívnu vonnú kompozíciu, ktorá prekypuje energiu a ohuruje svojou sviežosťou. 

Náročný seladón

Štramák, fešák, švihák, takéto označenia počúvaš na svojho otca z každej strany. Je to jednoducho muž, ktorý si potrpí na dokonalom vzhľade a rovnako dokonale sa správa v spoločnosti. Absolútny gentleman, ktorý vzbudzuje záujem potrebuje vôňu, ktorá by bola rovnako charizmatická ako on sám. Parfém ISSORIA AMIAR má výrazný aromatický charakter. Dominujú v ňom tóny grapefruitu, levandule, mužného vetiveru a orientálneho pačuli. Je to vôňa, ktorá prekypuje sexappealom, je nesmierne príťažlivá a veľmi návyková. 

 den otcov

MÔJ TIP: Nevieš, ktorá vôňa by bola najvhodnejšia pre tvojho otca? Čo takto parfém, ktorý rovnako dobre sadne športovcovi aj podnikateľovi, pánovi v rokoch aj mladému mužovi, jednoducho vôňa, ktorá sa páči všetkým? ISSORIA MATNIS je citrusovo-drevitá vôňa so sviežim charakterom, ktorá je zároveň intenzívna no nie je obťažujúca. Je ideálna do každého počasia a na každú príležitosť. ISSORIA MATNIS je skrátka stávka na istotu.